Klasa 1 c w sali edukacyjnej „Ognik” KM PSP w Legnicy

We wtorek 23 kwietnia br. uczniowie klasy 1c uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w sali „Ognik” w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy.

Prowadzący przekazał dzieciom informacje dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Wyjaśnił uczniom do jakich zagrożeń może doprowadzić niewłaściwe użytkowanie sprzętu domowego oraz jak powinna przebiegać ewakuacja z miejsca objętego pożarem. Dzieci mogły z bliska zapoznać się z wyposażeniem wozów strażackich. Na zakończenie spotkania otrzymały od strażaków śliczne pluszaki.

Wytworzono:2024-05-06 08:02przez:
Opublikowano:2024-05-06 08:06przez: Barbara Czerwonka