CZYTAM Z KLASĄ -Lekturki spod chmurki.

Uczniowie z klasy I c zakończyli pracę nad II modułem projektu edukacyjnego CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki – BĄDŹ DOBRY DLA ZWIERZĄT. Dzieci wybrały książkę Toma Justyniarskiego pt. „Psie troski”.

Po przeczytaniu lektury uczniowie wykonali następujące zadania obowiązkowe:wypełnili lekturniki, w których zilustrowali głównego bohatera oraz ulubioną przygodę kojarzącą się z niesieniem dobra w stosunku do zwierząt; zaprojektowali lekturkową pizzę składającą się z 8 części, każdy kawałek przedstawiał namalowaną kolejną przygodę z przeczytanej lektury; zaprojektowali piękne i kolorowe obroże dla psa. W ramach obowiązkowego zadania dobroczynnego uczniowie posadzili w szkolnym ogrodzie kwitnące rośliny, które z całą pewnością przyciągną motyle i inne owady.

Wytworzono:2024-05-06 08:08przez:
Opublikowano:2024-05-06 08:10przez: Barbara Czerwonka