“Legniczanie dają mata”

Dnia 5. 06. 2018 r. odbyła się czwarta edycja Drużynowych Mistrzostw Legnicy klas trzecich  w Szachach w ramach programu “Legniczanie dają mata”. Reprezentacja naszej szkoły  przygotowywana przez mgr Bożenę Zarzycką oraz mgr Martę Nieślańczyk zajęła pierwsze miejsce w Legnicy! Nasi szachiści otrzymali wspaniały puchar, a każdy zawodnik złoty medal i pamiątkowy dyplom podpisany przez Prezydenta Miasta. Drużynę stanowili uczniowie klas trzecich: Małgorzata Miklosz, Joanna Wilkomirska, Maila Szkwarła, Oliwier Radomski, Maciej Sztyler, Bartosz Micał, Mikołaj Pichowicz, Łukasz Żydek, Michał Galus, Nikos Czarnota. Nasi młodzi szachiści zasłużyli na duże brawa gdyż pokonali aż 9 drużyn z innych szkół. Super Gratulacje!!! (zdjęcia dzięki uprzejmości Pana Marka Miklosza)