Pasowanie pierwszaków 2022/2033

10 listopada 2022r. , w przeddzień Święta Odzyskania Niepodległości, uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie, po którym nastąpiło uroczyste pasowanie na „ Ucznia Szkoły Podstawowej nr 18 im. Jana Brzechwy w Legnicy”. W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły.

Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze.

Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali, było ślubowanie oraz pasowanie wielkim piórem przez Wicedyrektor  Szkoły – Panią Małgorzatę Łukasik. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy.

Wszystkim pierwszoklasistom, w tak ważnym dla nich dniu, życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Wytworzono:2022-11-16 09:55przez:
Opublikowano:2022-11-16 10:04przez: Barbara Czerwonka