TALENCIAKI!

Zdobywajmy razem Talenciaki!

Nasza szkoła bierze udział w akcji Lidla - Szkoły Pełne Talentów, której celem jest wsparcie talentów naszych dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły. Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu , odebrać TALENCIAKI (talon) za każde wydane na zakupy 50 zł (w zakupach musi się znaleźć owoc lub warzywo ) i w formie papierowej przekazać szkole lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły. Zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę. Akcja trwa od 5 września do 18 listopada 2022 roku.

Wytworzono:2022-09-26 21:09przez:
Opublikowano:2022-09-26 21:10przez: Jacek Saskowski