16 czerwca uczniowie klas 1a i 3a wzięli udział w zajęciach realizowanych w ramach programu „Edukacja z Wojskiem”
Podczas spotkania poznali podstawowe zasady bezpieczeństwa, właściwego reagowania w sytuacjach kryzysowych oraz udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzone przez przedstawicieli wojska miały charakter edukacyjny i praktyczny, a ich celem było kształtowanie odpowiedzialnych postaw oraz rozwijanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa.