Szkoła Podstawowa nr 18 w Legnicy

"Edukacja z wojskiem"

16 czerwca uczniowie klas 1a i 3a wzięli udział w zajęciach realizowanych w ramach programu „Edukacja z Wojskiem”

Podczas spotkania poznali podstawowe zasady bezpieczeństwa, właściwego reagowania w sytuacjach kryzysowych oraz udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzone przez przedstawicieli wojska miały charakter edukacyjny i praktyczny, a ich celem było kształtowanie odpowiedzialnych postaw oraz rozwijanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2026-06-17 08:36przez:
Opublikowano:2026-06-17 08:41przez: Justyna Martynek
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 18 w Legnicy
Odwiedziny:16

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.