16 czerwca 2026 roku nasi uczniowie klas 4 reprezentowali miasto Legnica na zawodach strefowych w Trójboju L.A.
Nasza drużyna zajęła miejsce 2 , indywidualnie najlepszą lekko-atletą okazała się Helena Zawadzka , Tosia Hązła zajęła miejsce 3 w kategorii dziewcząt. Bardzo dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły na zawodach sportowych. Opiekunami uczniów byli mgr Bożena Małek oraz mgr Jacek Saskowski.