18.06.2026 roku odbył się Apel Sportowy w naszej szkole.
Na apelu podsumowaliśmy rok szkolny 2025/2026 pod względem naszych osiągnięć sportowych. Aktywni sportowcy SP18 zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami , nastąpiło także podsumowanie Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej oraz turnieju tenisa stołowego. Wszystkie nagrody ufundowała Rada Rodziców SP18 Legnica, której bardzo dziękujemy. Wyniki współzawodnictwa szkół w Legnicy - Igrzyska Dzeici klasy 6 i młodsze ( kategoria dziewcząt miejsce 2, kategoria chłopców miejsce 3), Igrzyska Młodzieży klasy 7/8 ( w kategorii dziewcząt miejsce 3, w kategorii chłopców miejsce 7). Dziękujemy także Dyrekcji SP18 , która zawsze wspiera nasz szkolny sport - nauczyciele wychowania fizycznego.