W miniony piątek, 19 czerwca, nasi najstarsi uczniowie oficjalnie i z wielką klasą pożegnali szkołę podstawową. To był wieczór pełen wzruszeń, świetnej zabawy i wspomnień, które zostaną z nami na lata.
Wspólnie z nami bawili się dyrekcja, wychowawcy oraz nauczyciele. Muzyka porwała do tańca absolutnie wszystkich aż do samego końca. Powstały setki zdjęć, które będą najlepszą pamiątką tych wspólnie spędzonych lat.
Dziękujemy dyrekcji i nauczycielom za obecność, rodzicom za genialną organizację, a ósmoklasistom za niesamowitą atmosferę!