Mini - Piłka Nożna

10 maja 2023 roku odbyły się Mistrzostwa Legnicy w Mini - Piłce Nożnej Dziewcząt oraz Chłopców.

Na boisku Szkoły Podstawowej nr 9 naszą szkołę reprezentowały zespoły dziewcząt i chłopców. Nasi panowie przegrali oba mecze eliminacyjne i odpadli z dalszej rywalizacji. Dziewczyny zremisowały z SP16 (3:3) i przegrały z SP9 (3:1), SP9 wygrało z SP16 (8:1) co dało nam II miejsce w końcowej klasyfikacji dzięki lepszemu bilansowi bramek. Wszystkim naszym uczniom należą się duże brawa za wspaniałą walkę sportową oraz wzorowe zachowanie na zawodach. Opiekunem drużyn był mgr Jacek Saskowski.

Wytworzono:2023-05-10 19:33przez:
Opublikowano:2023-05-10 19:36przez: Jacek Saskowski