Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych

12 października 2021 roku w Twardogórze odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowali Mistrzowie Legnicy rocznika 2009/2010 - Nikos, Kornel , Mikołaj, Oliwier, Bolko oraz Jakub wszyscy chłopcy z klasy 7a. Uczniowie z SP18 zajęli miejsce 15 na Dolnym Śląsku! Wyjechaliśmy z Legnicy o godzinie 7.45. , a wróciliśmy po godzinie 17. Duże podziękowania należą się uczniom za włożony wysiłek fizyczny  oraz rodzicom za umożliwienie startu w zawodach. Na mistrzostwa pojechaliśmy autokarem , który zapewnił Szkolny Związek Sportowy z Legnicy. Opiekunem drużyny był mgr Jacek Saskowski.

Wytworzono:2021-10-20 18:40przez:
Opublikowano:2021-10-20 18:47przez: Jacek Saskowski