Klasowe Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej

1 czerwca 2023 roku zakończyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej.

Mistrzostwa zaczęły się 13 kwietnia , a zakończyły się 1 czerwca . W zawodach brały udział wszystkie klasy 4-8, choć nie wszyscy dotrwali do końca. Mecze były rozgrywane systemem "każdy z każdym" i trwały 2 x 10 minut. Wszystkim piłkarzom należą się duże brawa za grę fair play, dużo pięknych goli i odpowiednie zachowanie w czasie trwania turnieju. W szczególności chcę pochwalić osoby , które uczestniczyły we wszystkich meczach swojej klasy. Duży plus dla klas najmłodszych 4a oraz 4b , które mimo wielu porażek dograły turniej do końca. Mistrzem szkoły została klasa 8a, a królem strzelców został Dawid Tymoczko z klasy 8d. Cała tabela mistrzostw jest w galerii razem ze zdjęciami z meczy. Organizatorami mistrzostw byli mgr Tomasz Spolski oraz sprawozdawca i sędzia mgr Jacek Saskowski.

Wytworzono:2023-06-02 22:51przez:
Opublikowano:2023-06-02 23:05przez: Jacek Saskowski