Podsumowanie klasyfikacji szkół legnickich w sporcie

19 czerwca 2023 roku w Urzędzie Miasta pod przewodnictwem Zastępcy Prezydenta Miasta Legnicy - Krzysztofa Duszkiewicza odbyło się spotkanie na którym podsumowano wyniki klasyfikacji szkół podstawowych oraz średnich w sporcie.

Nasza szkoła , nasi uczniowie jak zwykle spisali się rewelacyjnie! Najlepiej wypadły nasze dziewczyny klas7/8 , które wygrały klasyfikację legnickich podstawówek. Drugie miejsce w kategorii dziewcząt klas 4/6 zajęły sportsmenki SP18. Trzecie miejsce zajęli chłopcy klas 7/8 w kategorii męskiej Igrzysk Młodzieży. Najsłabiej wypadli chłopcy w kategorii Igrzysk Dzieci , którzy zajęli miejsce 5.W klasyfikacji szkół na Dolnym Śląsku w kategorii Igrzysk Dzieci zajęliśmy miejsce 122 ,a w kategorii Igrzysk Młodzieży miejsce 83 na ponad 600 szkół biorących udział w zawodach sportowych. Wszystkim uczniom, Dyrekcji Szkoły oraz nauczycielom wychowania fizycznego SP18  należą się wielkie podziękowania oraz gratulacje! Liczymy na Was w przyszłym roku szkolnym 2023/2024. Udanych i bezpiecznych wakacji!

Wytworzono:2023-06-20 19:43przez:
Opublikowano:2023-06-20 13:02przez: Jacek Saskowski