Festyn Rodzinny pod hasłem „RODZINA NA TAK”.

W dniu 28 września br. na terenie boiska naszej szkoły odbył się Festyn  Rodzinny pod hasłem „RODZINA NA TAK”, który był współfinansowany przez Urząd Miasta Legnica.

Uczniowie wraz z rodzinami mogli skorzystać z wielu niespodzianek. Wśród szeregu atrakcji znalazły się m.in. loteria fantowa, liczne konkursy i konkurencje sportowe, malowanie twarzy, malowanie na folii, plecenie warkoczyków, dmuchane zjeżdżalnie. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się kawiarenka z licznymi wypiekami
i smakołykami. Każdy mógł skosztować kolorowej zdrowej kanapki oraz smacznego soczystego jabłka. W tym dniu gościliśmy również Straż Pożarną oraz tancerzy z Legnickiego Klubu Fundacji Wspierania Kultury Ruchu Ocelot. Uczniowie mogli zobaczyć wyposażenie wozu strażackiego oraz pokazy mistrzów tańca. Przez cały festyn panowała piękna słoneczna pogoda. Wszyscy świetnie się bawili!

Wytworzono:2023-10-02 13:07przez:
Opublikowano:2023-10-02 16:26przez: Barbara Czerwonka