Mistrzostwa SP18 w Tenisie Stołowym

14 października 2021 roku w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa w Tenisie Stołowym.

Mistrzem szkoły w kategorii dziewcząt została Salvina Wolszczak z klasy 8a, drugie miejsce zajęła Katarzyna Psiuk 8a, a trzecie Małgorzata Miklosz z klasy 7c. W kategorii chłopców mistrzem został Piotr Pernak 8a , który w finale rozgrywek pokonał Wojciecha Izbińskiego ( 3:0 ) z klasy 8d, trzecie miejsce zajął Dominik Lis 8a, czwarte Przemysław Mielnik 8b, piąte miejsce Krzysztof Miklosz 8d, szóste miejsce Marek Mazur 8b, a siódme miejsce zajął Krystian Kubas 8a. Organizatorem rozgrywek był mgr Jacek Saskowski.

Wytworzono:2021-10-21 18:01przez:
Opublikowano:2021-10-21 18:09przez: Jacek Saskowski