CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki.

Uczniowie z klasy Ic zakończyli pracę nad I modułem projektu edukacyjnego CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki. Pierwszą książką, którą przeczytali w ramach projektu była lektura pt. „Wścibscy” Doroty Gellner. W ramach I modułu dzieci obejrzały film o chmurce Tosi wprowadzający do projektu.

Następnie wykonały własne chmurki. Zadaniem uczniów było: pokolorowanie okładki w lekturnikach oraz wypełnienie stron związanych z przeczytaną lekturą; wykonanie rysunków przedstawiających wybrane wydarzenie do lektury oraz wykonanie makiet przedstawiających dowolne sceny z lektury. W ramach obowiązkowego zadania dobroczynnego BĄDŹ DOBRY DLA LUDZI, klasa włączyła się w akcję charytatywną koordynowaną przez Fundację Mam Marzenie z okazji Dnia Pluszowego Misia. Po feriach rozpoczniemy pracę nad kolejnym modułem BĄDŹ DOBRY DLA ZWIERZĄT.

Wytworzono:2024-01-10 10:47przez:
Opublikowano:2024-01-10 10:51przez: Barbara Czerwonka