WOŚP 2024.

Samorząd Uczniowski oraz Biblioteka Szkolna SP- 18 im. Jana Brzechwy w Legnicy serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbiórki pieniędzy na rzecz WOŚP.

Oprócz kwesty, zorganizowano kiermasz maskotek, książek i ciast. Wszystko po to, aby jak największą kwotą wesprzeć cel WOŚP –„ Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

Każdy mógł nabyć książkę, pluszaka  dla siebie lub bliskiej osoby, zaś podarowane przez rodziców w ogromnej ilości ciasta, można było smakować przez dwa dni!

Wydarzenia ubiegłego tygodnia sprawiły, że każdy z Was stał się darczyńcą. Zaangażowali się wszyscy- uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Zebrana przez nas kwota 3308,97 PLN zostanie w całości wpłacona na konto Wielkiej Orkiestry.

Jeszcze raz dziękujemy. Siema!!!

Wytworzono:2024-02-14 12:33przez:
Opublikowano:2024-02-14 11:19przez: Barbara Czerwonka