Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny „By zdrowym być… nie palę, nie biorę”.

Wtorkowe przedpołudnie – 16 kwietnia 2024r. upłynęło w SP 18 pod znakiem dobrej zabawy i profilaktyki gdyż odbył się Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny „By zdrowym być… nie palę, nie biorę”. Zadanie zorganizowane zostało we współpracy z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Legnicy. Do tegorocznego konkursu zgłosiło się 8 drużyn szóstoklasistów legnickich szkół podstawowych: SP4, SP6, SP7, SP10, SP18, SP19 i SP20.

Zespoły zmierzyły się w 5 konkurencjach obejmujących między innymi wiedzę na temat zdrowego trybu życia, sprawności fizycznej i umiejętności plastycznych. Ostatecznie po wyrównanej walce I miejsce zajął zespół z SP 9, II miejsce – SP 19,a III miejsce przypadło drużynie z SP 4.

Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody i zdrowy poczęstunek, a na koniec wspólnie zatańczono „Belgijkę”.

Wytworzono:2024-04-17 11:51przez:
Opublikowano:2024-04-17 07:45przez: Barbara Czerwonka