„DZIEŃ OTWARTY” za nami!

Popołudnie 18 marca 2024r. – to czas, kiedy choć troszkę przybliżyliśmy wszystkim gościom naszą codzienną pracę, zaprezentowaliśmy osiągnięcia i ofertę szkoły. Dzieci miały okazję uczestniczenia w licznych warsztatach, grach i zabawach ruchowych.

„Dzień Otwarty” cieszył się dużym zainteresowaniem wśród Rodziców i przyszłych Uczniów, którzy mieli okazję poznać szkołę „ od środka”, zajrzeć niemal do każdego zakamarka naszej placówki. Było kolorowo, tłoczno  i radośnie. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia . Mamy nadzieję, że dla każdegoz naszych gości- Dzieci i ich Rodziców- był to  mile spędzony czas.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego dnia. Dziękujemy za obecność, uśmiech i poświęcony czas.

Wytworzono:2024-04-22 07:38przez:
Opublikowano:2024-04-22 07:44przez: Barbara Czerwonka