Piłka Nożna Dziewcząt Igrzyska Młodzieży

24 .04.2024 roku na boisku trawiastym przy szkole nr 9 nasze uczennice zdobyły Mistrzostwo Legnicy w Piłce Nożnej!!!

W decydującym meczu pokonaliśmy SP9 ( 3 - 1 ). Do zwycięstwa nasz szkolny zespół poprowadziła Zoja Brocka , która strzeliła dwa gole,   Kamila Marczyk trafiła do bramki 1 raz i grając przez cały mecz bez zmiany pokazała wielkie serce do walki , wspaniałą formą bramkarską błysnęła Maja Chrenowska. Podporą naszej obrony była Dariia Zamriha, która na niewiele pozwoliła atakującym SP9. Duże brawa i podziękowania należą się Juli Białeckiej , Magdzie Naliwko oraz Oli Jankowiak za włożony wysiłek fizyczny i chęć do gry. Opiekunem zespołu był mgr Jacek Saskowski.

Wytworzono:2024-04-24 22:52przez:
Opublikowano:2024-04-24 22:54przez: Jacek Saskowski