Dzień Ziemi .

Dzień Ziemi to święto, które przyjęło się już na stałe w kalendarzu imprez w naszej szkole.

Dnia 22.04. 2024 r. uczniowie klas IV-VIII wraz z nauczycielami zostali zaproszeni na uroczysty apel: ,,Ziemi - planeta na której żyjemy’’ przygotowany przez nauczyciela przyrody i geografii w naszej szkole p. Marzenę Łukaczyk. Apel i przedstawienie dotyczące ochrony środowiska zaprezentowali uczniowie klas IV a, VII a , VII b. Interesująco zagrane scenki,były na tyle ciekawe, że widownia obejrzała je z zapartym tchem.

Wytworzono:2024-04-26 10:19przez:
Opublikowano:2024-04-26 10:29przez: Barbara Czerwonka