SOLIDARNI Z UKRAINĄ-ZBIÓRKA

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

W związku z tragicznymi wydarzeniami na Ukrainie w Naszej Szkole Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Panem Dominikiem Cieślikiem oraz Panią Magdaleną Leszczyńską uruchomili zbiórkę darów i zbiórkę środków finansowych na rzecz pomocy ofiarom wojny na Ukrainie. Zebrane pieniądze zostaną przekazane Caritas Diecezji Legnickiej.

Podejmowane działania są wyrazem naszej solidarności.

Zbieramy następujące produkty:

• środki opatrunkowe ( gaza, plastry itp. )
  • suchy prowiant – długoterminowe ( ryż, makaron, kasza, mąka, sól, konserwy itp.)
  • woda mineralna w małych butelkach
  • środki czystości
  • kawa, herbata
  • jednorazowe kubki i łyżeczki
  • worki na śmieci
  • pieluszki jednorazowe dla dzieci

Zebrane produkty można przynosić do sali 208 II p. lub do sali 105 I p. Zostaną one przekazane do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Janowicach Dużych, skąd następnie zostaną przekazane na Ukrainę.

Wytworzono:2022-03-01 08:12przez:
Opublikowano:2022-03-01 08:23przez: Małgorzata Łukasik