Konkurs Plastyczny

W dniach 13.03. - 12.04.2024r w naszej szkole odbywał się konkurs plastyczny pt. "Moje zdrowie w moich rękach".

Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu plakatu , który swoją treścią powinien informować o zagrożeniach spowodowanych przez smog i inne zanieczyszczenia powietrza oraz zwrócenie uwagi na sposoby zapobiegania tym zjawiskom. Spośród wszystkich dostarczonych prac przyznano trzy główne nagrody oraz dwa wyróżnienia. Pozostali uczestnicy otrzymali  słodkie upominki. Laureatom życzymy dalszych sukcesów.

Wytworzono:2024-04-23 20:19przez:
Opublikowano:2024-04-23 20:19przez: Jacek Saskowski