Polak w kosmosie
25 czerwca 2025
Dzisiaj o 8,31, całą szkołą oglądaliśmy start rakiety wynoszącej Sławosza Uznańskiego-Wiśniewskiego na Międzynarodową Stację Kosmiczną.
Odetchnęliśmy z ulgą. Można startować. Tyle razy przekładano. Udało się. Wszystkie podzespoły sprawne. Ciekawe, czy liofilizowane pierogi będą smakowały Sławoszowi w kosmosie?
Na czas startu rakiety korytarze szkolne zrobiły się puste.
Co pozostaje? Trzymać mocno kciuki za udaną misję.
Metryczka
| Wytworzono: | 2025-06-25 12:32 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2025-06-25 12:39 | przez: Piotr Rozmiarek |
| Zmodyfikowano: | 2025-06-25 12:33 | przez: Piotr Rozmiarek |
| Podmiot udostępniający: | Szkoła Podstawowa nr 18 w Legnicy | |
| Odwiedziny: | 283 | |
Rejestr zmian
- [2025-06-25 12:33:00]Piotr Rozmiarekpolak
- [2025-06-25 12:29:32]Piotr Rozmiarekpolak
