Mistrzostwa Dolnego Śląska w Lekko-Atletyce

7 czerwca 2022 roku w Legnicy na stadionie lekko-atletycznym odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Lekko-Atletyce.

Naszą szkołę bardzo dzielnie reprezentowało 16 uczniów w skoku wzwyż, skoku w dal , biegu na 100 metrów, biegu na 300 metrów, biegu na 2000 metrów , pchnięciu kulą , sztafecie 4x100 metrów oraz w sztafecie szwedzkiej. Bardzo dobry wynik osiągnął Wojciech Turek , który zajął miejsce 6 w pchnięciu kulą, 7 miejsce w skoku w dal zdobyła Kamila Adamczak , Nikola Wojtasik na 300 metrów zajęła miejsce 7, a 8 miejsce w biegu na 2 kilometry zajął Wojciech Izbiński. W klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły miejsce 9 na 42 uczestniczące szkoły , a chłopcy miejsce 18 na 48 szkół! Dziękuję wszystkim sportowcom za udział w zawodach! Sprawozdawca i opiekun mgr Jacek Saskowski.