Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

"Ach co to był za bal..."

W miniony piątek, 19 czerwca, nasi najstarsi uczniowie oficjalnie i z wielką klasą pożegnali szkołę podstawową. To był wieczór pełen wzruszeń, świetnej zabawy i wspomnień, które zostaną z nami na lata. 

Wspólnie z nami bawili się dyrekcja, wychowawcy oraz nauczyciele. Muzyka porwała do tańca absolutnie wszystkich aż do samego końca. Powstały setki zdjęć, które będą najlepszą pamiątką tych wspólnie spędzonych lat.

Dziękujemy dyrekcji i nauczycielom za obecność, rodzicom za genialną organizację, a ósmoklasistom za niesamowitą atmosferę!



Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2026-06-22 11:17przez:
Opublikowano:2026-06-22 11:22przez: Barbara Czerwonka
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 18 w Legnicy
Odwiedziny:101

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo