"Ach co to był za bal..."
22 czerwca 2026
W miniony piątek, 19 czerwca, nasi najstarsi uczniowie oficjalnie i z wielką klasą pożegnali szkołę podstawową. To był wieczór pełen wzruszeń, świetnej zabawy i wspomnień, które zostaną z nami na lata.
Wspólnie z nami bawili się dyrekcja, wychowawcy oraz nauczyciele. Muzyka porwała do tańca absolutnie wszystkich aż do samego końca. Powstały setki zdjęć, które będą najlepszą pamiątką tych wspólnie spędzonych lat.
Dziękujemy dyrekcji i nauczycielom za obecność, rodzicom za genialną organizację, a ósmoklasistom za niesamowitą atmosferę!
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-06-22 11:17 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-06-22 11:22 | przez: Barbara Czerwonka |
| Podmiot udostępniający: | Szkoła Podstawowa nr 18 w Legnicy | |
| Odwiedziny: | 101 | |
Rejestr zmian
- Brak wpisów.
