"Edukacja z wojskiem"
17 czerwca 2026
16 czerwca uczniowie klas 1a i 3a wzięli udział w zajęciach realizowanych w ramach programu „Edukacja z Wojskiem”
Podczas spotkania poznali podstawowe zasady bezpieczeństwa, właściwego reagowania w sytuacjach kryzysowych oraz udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzone przez przedstawicieli wojska miały charakter edukacyjny i praktyczny, a ich celem było kształtowanie odpowiedzialnych postaw oraz rozwijanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa.
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-06-17 08:36 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-06-17 08:41 | przez: Justyna Martynek |
| Podmiot udostępniający: | Szkoła Podstawowa nr 18 w Legnicy | |
| Odwiedziny: | 17 | |
Rejestr zmian
- Brak wpisów.
