2 miejsce w Strefie legnickiej w Trójboju L.A.
18 czerwca 2026
16 czerwca 2026 roku nasi uczniowie klas 4 reprezentowali miasto Legnica na zawodach strefowych w Trójboju L.A.
Nasza drużyna zajęła miejsce 2 , indywidualnie najlepszą lekko-atletą okazała się Helena Zawadzka , Tosia Hązła zajęła miejsce 3 w kategorii dziewcząt. Bardzo dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły na zawodach sportowych. Opiekunami uczniów byli mgr Bożena Małek oraz mgr Jacek Saskowski.
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-06-18 21:33 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-06-18 21:36 | przez: Jacek Saskowski |
| Podmiot udostępniający: | Szkoła Podstawowa nr 18 w Legnicy | |
| Odwiedziny: | 22 | |
Rejestr zmian
- Brak wpisów.
